Chlap má ženu dobývat

Chlap má ženu dobývat. Tedy alespoň já to tak vnímám a já si to tak přála. Petr mě určitě zadarmo neměl, ale prošel všemi mými zkouškami 🙂

Intuice nás žen je tak silná, že si vybíráme přesně takového muže, se kterým nám život může naservírovat takové zkoušky, které jsme si nikdy nepřáli a nepředstavovali, ale podvědomě asi už ano (proč tedy u mě zrovna Petr? vyústění na konci tohoto příspěvku).

🌟To, že se do mě zamiloval na první pohled (a byla jsem jeho první žena života, tedy po mamince) a požádal mě tu noc o ruku a i když jsem o něj „na oko“ nestála, bojoval a denně mi dokazoval, že to myslí skutečně, mě o něm naučilo, že má dobrou intuici, ví co chce a jde si za tím.

🌟To, že jsme měli téměř 3 roky vztah na dálku, mě o něm naučilo, že je mi věrný a že vzdálenost lásce v ničem nebrání.

🌟To, že vstával v USA na univerzitě ve 4 ráno, protože mytí záchodků bylo lépe placené než dobrovolnictví v knihovně a pak mi za ušetřené peníze koupil snubní prstýnek s mini diamantíkem, mě o něm naučilo, že jsem pro něj výjimečná a že zbytečně nemluví, ale více koná, že je muž činu.

🌟To, že jsem v době chození přibrala 2x 15 kg a změnila úplně vizáž a on mě měl pořád stejně rád a nikdy mi nedal najevo, že by bylo něco se mnou špatně, mi dodalo sebevědomí, které jsem nikdy předtím v mých XL obdobích nezažila.

🌟To, že v době chození se láskyplně staral, umýval a nosil v náručí mojí starou nemocnou babičku, pro něj cizí ženu, mě o něm naučilo, že má dobré srdce a že pro něj není nic blbý, trapný nebo překážkou, že se ničeho neštítí (ano i ji přebaloval bez mrknutí oka).

🌟To, že řekl mým rodičům po cca roce chození, že jednou bude ředitelem velké společnosti a že bude mít tolik a tolik peněz a rodiče se mu vysmáli, mě o něm naučilo, že co si usmyslí, toho dosáhne, že ano pane generální 🙂

🌟To, že bez mrknutí oka mi dal vždy nemalý obnos peněz na jakoukoliv charitu co jsem si zrovna usmyslila a můžu tak už 11 let dobrovolničit, mě o něm naučilo, že má láskyplné a soucitné srdce.

🌟To, že se při prvním porodu dcery účastnil úplně všeho, protože nechtěl přijít o zázrak zrození, mě o něm naučilo, že jeho děti jsou a budou pro něj vším.

🌟To, že mi po třiceti stezích až na záda a neschopnosti si „tam dolů šáhnout“ mi podal zrcátko a řekl „podívej není to tak hrozný“, mi pomohlo překonat zábrany po prvním porodu a dát se fyzicky dohromady.

🌟To, že když moje mamka po porodu první dcery vařila u nás doma v 2+kk guláš a Petr Burda najednou povídá „Lucinko je čas mazat, roztáhni nohy“ a odborně mi začal mazat jizvy genciálkou, mě naučilo brát život s lehkostí, tolik jsme se tenkrát všichni nasmáli 🙂

🌟To, že při porodu naší mrtvé dcery Amálky bez mrknutí oka řekl, že ji chce přestřihnout šňůru, vzít si ji hned do náruče a důstojně se s ní rozloučit, i přestože mu to doktoři nedoporučovali, bylo jen vyústění toho všeho, co jsem o něm už věděla.

Pokračování příště…

S respektem a pokorou k jedinečnosti a příběhu každé z nás, povzbuzuji ženy k odvaze, najít ve svých příbězích zdroj síly, tvořivosti a smysluplnosti. Můj příběh si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.